MİB, WIN EURASIA Fuarını destek kapsamına aldı

16

Makina İmalatçıları Birliği sanayi fuarı WIN EURASIA’yı destek kapsamına aldı. Katılımcılar ayrıca Ticaret Bakanlığı’nın 30 bin TL üst limitli yüzde 50 fuar teşvikinden de yararlanabilecek. MİB Yönetim Kurulu Başkan Ahmet Özkayan, bu iş birliği ile makine imalatçılarının potansiyelini daha verimli kullanarak, ihracatlarını artırmayı hedeflediklerini söyledi.

Makina İmalatçıları Birliği makine sektörünün önemli buluşma noktalarından olan WIN EURASIA’yı destek kapsamına aldı. 14 -17 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek fuar, dünyanın dört bir yanından gelen sanayi devlerini TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşturacak. Makina İmalatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özkayan, bu iş birliği ile hedeflerinin makine imalatçılarını ön plana çıkararak, potansiyellerini daha verimli kullanmaları ve ihracatlarını artırmaları olduğunu söyledi. WIN EURASIA fuarı kapsamında yer alan 6 fuar ile 5 yıllık iş birliği anlaşması yaptıklarını aktaran Özkayan, “Asıl hedefimiz olan WIN EURASIA 2020 için 1 Ağustos 2019 tarihine kadar üyelerimize 12’nci ve 14’üncü salonlarda katılımda öncelik ve fiyatlarda indirim sağladık” müjdesini verdi.

Teknolojik gelişmeleri yakından deneyimleme fırsatı

Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetlerinden birleştirme ve kaynak teknolojilerine, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi bir araya getiren WIN EURASIA, imalat sanayine 360 derece bakış açısı sağlarken, katılımcılarına otomasyon, dijitalleşme, nesnelerin interneti, artırılmış gerçeklik gibi teknolojik gelişmeleri de yakından deneyimleme fırsatı sunacak. “Geleceğin Parçası Ol” sloganıyla, üretim süreçlerinin ve teknolojik yeniliklerin, Endüstri 4.0 konsepti altında bir araya geldiği WIN EURASIA’da, alanında uzman isimlerin katılacağı konferanslarla sektörün gelecek vizyonu da tartışılacak. MİB üyeleri, sağlanan avantajlı fiyatların yanı sıra Ticaret Bakanlığı’nın 30 bin TL üst limitli yüzde 50 fuar teşvikinden de yararlanabilecek.

Tek çatı altında 6 alt sektör bir arada

WIN EURASIA 2019 kapsamında, makine sektörünün alt sektörlerini de kapsayan 6 farklı fuar düzenleniyor. Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme, İç Lojistik ve Lojistik Fuarı CeMAT EURASIA, Uluslararası Entegre Otomasyon ve Hareketli Sürücü Sistemleri Fuarı IAMD EURASIA, Uluslararası Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri Fuarı Industrial Energy Systems EURASIA, Uluslararası Sac İşleme, Metal Kesme ve Şekillendirme Teknolojileri Fuarı Metalworking EURASIA, Uluslararası Yüzey İşleme Teknolojileri Fuarı Surface Technology EURASIA, Uluslararası Birleştirme, Kaynak ve Kesme Teknolojileri Fuarı Welding EURASIA sektör temsilcilerini tek çatı altında bir araya getirecek.

2019 yılında yapılacak olan fuarda katılımcılar Endüstri 4.0 Festival Alanı, Digital Factory-IIoT Özel Alanı, WIN 4.0 Application Park, Dijital Proses Otomasyonu Özel Alanı, Smart 4.0 Üretim Hattı özel alanlarında ürünlerini sergileme ya da anlatma imkânı bulabilecek. Bilgi almak ve katılımcı olmak isteyenler http://www.win-eurasia.com adresini ziyaret edebilir.

Paylaş