MİB, Blechexpo 2017 Fuarı’nda standıyla yer aldı

31

Dünyanın en prestijli sac işleme fuarlarından biri olan Blechexpo 2017, Almanya’nın Stuttgart kentinde gerçekleşti. Fuarda kendi standında ziyaretçilerini ve üyelerini ağırlayan MİB, faaliyetleri ve sektör hakkında bilgi sundu.

İki yılda bir düzenlenen prestijli sac işleme fuarı Blechexpo 2017, Almanya’nın Stuttgart kentinde 7-10 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlendi. Sac işleme makineleri, kesme ve şekillendirme teknolojileri, boru ve profil işleme, birleştirme ve bağlama çözümleri, yarı mamul sac işleme, boru ve profil ürünleri, baskılama, şekillendirme, kalıplar ve preslerin görücüye çıktığı fuar, 90 bin metrekare alanda, 35 ülkeden bin 321 katılımcıyla gerçekleştirildi. 28 Türk firmasının katılım gösterdiği fuarda, 15 MİB üyesi yer aldı.

Fuara bu yıl kendi standıyla katılan MİB; ziyaretçilerini ve üyelerini ağırladı. MİB standı misafirleri, TÜYAP yetkilileri tarafından Maktek Avrasya fuarının tanıtımını dinleme imkanı buldu. Katılım gösteren tüm Türk firmalarının da stantlarına uğranarak MİB’in faaliyetleri ve sektör hakkında bilgi alışverişi sağlandı. Ayrıca MİB standına misafir olan tüm ilgililere, üye kataloğu, MİB Tanıtım Kitabı, MİB Dergisi ve diğer tanıtıcı eşyaların dağıtımı yapıldı.

Paylaş