Dijital teknoloji danışmanı Wask.co’ya 1,2 milyon TL değerleme ile yatırım

25

Dijital teknoloji danışmanı kiralama hizmeti sunan Wask.co uluslararası yatırım ve danışmanlık firması Tarvenn’den 1,2 milyon TL değerleme ile yatırım aldı.

İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından kurulan “Incubation İstanbul” çatısı altındaki girişimlerden olan Wask.co, dakikalar içinde konusunda uzman bir danışman kiralayabilmenizi ve tüm dijital teknoloji ihtiyaçlarınız için yol haritası çizebilmenizi sağlıyor. Kullanıcıların her platformdan 7/24 dijital danışmanlara ulaşabilmesi için web üzerindeki WaskPanel’e ek olarak Apple Store ve Google Play üzerinde “WaskApp” adlı uygulamaya da sahip olan Wask.co, bünyesindeki onlarca uzman ile Dijital Pazarlama, Dijital Reklam, SEO, Sosyal Medya, Web Tasarım, Yazılım, Bilgi İşlem ve Siber Güvenlik gibi farklı alanlarda dijital strateji danışmanlığı hizmeti sunuyor.

Bireylerin ve özellikle KOBİ’lerin dijitalleşen dünyada ihtiyaçlarının arttığını fakat doğru bilgiye ulaşamadıkları için para ve zaman kaybettiklerini belirten Wask.co kurucusu Ercan Pilcioğlu, “Wask.co sayesinde kişiler ve özellikle küçük ve orta düzey işletmeler dijital ihtiyaçları için doğru bilgiye daha az bütçe ve zaman harcayarak ulaşabiliyor” dedi.

Wask’ın hızlı, esnek ve sonuç odaklı iş modeli ile mükemmel bir müşteri memnuniyeti sağladığını belirten Tarvenn Genel Müdürü Mustafa Kopuk, “Bireysel ya da kurumsal Wask.co sayesinde herkes, dijital dünyadaki ihtiyaçları için doğru stratejiyi oluşturabiliyor. Sistemdeki entegre servisler ile ihtiyaçlarınız için anında teklif almanız ve zamandan ve paradan tasarruf etmeniz mümkün” diye konuştu.